ΝΑ και αν γραφτείς, ΝΑ και αν δεν γραφτείς. Έλα πλάκα κάνω.
Χάσε την ώρα σου στο στρουμφομπλόγκ ελεύθερα...

ΦόρουμΦόρουμ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
"" />" />

Μοιραστείτε

ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑ

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
white typhoon
Στρουμφομέλος
Στρουμφομέλος
white typhoon

Αριθμός μηνυμάτων : 142

ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑ   ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑ Icon_minitimeΠεμ Οκτ 21, 2010 7:07 am

Μου μιλησες με λογια πολυχρωμα............Πηγα να χαιδεψω το απαλω σου δερμα..μα ποιο δερμα??το μονο που υπηρχε ηταν το καφε σου τριχωμα...

Μεσα στο μυαλο σου,μυαλομενα πραγματα......... κοιταχτηκες στον καθρεφτη και σε πιασανε τα κλαματα.......

Τοτε αναρωτηθηκες ,με πλαγια ερωτηση....αν συνεχισω ετσι...αλοιμονο....θα ψαξω μες το κειμενο,να βρω το υποκειμενο...

Ακου λοιπον τι εγινε,στα ματια σαν σε κοιταξα.....το αγγουρι πρασινισε.

Με κοιταξες παραξενα,αλβανε υπηκοε....γιατι νομιζες πως ημουνα ο πητερ οφορικουε....

Κι οταν εγω σου ειπα,μ αρεσει ο ροναλντινιο....κατεβηκες στο λαικη,κι αγορασες σελινιο...(βραζιλιανικο σελινο...)

Ειναι το αποκορυφωμα..απαλοτριωθηκα........της υπερκειμενης ουσιας,παραξενευτηκα...

Αναρωτηθηκα,σφουγγαροκιμωλιτίστηκα,ενδοτσιμεντοχτίστηκα......

Πηρα την αποχη..κι αντι να πω ναι....ειπα οχι....

Δε θελεις της καρδιας μου τα κοιτασματα αγαπης....τη βρισκεις με το χτενισμα των μαλλιων της κεφαλης σου.....

Πηρα τους δρομους..περιπλανηθηκα μονάχος....κ μες το πληθος,η φωνη των οπισθιων βγενει καταλαθος......

Παντου σιωπη κ πτωματα...κ μια γραμμη στο απεραντο γαλαζιο......

Πηγες απ το χερι σου να βγαλεις την ακίδα......μα ελεγες πως η μυτη σου ηταν γαλλικη...ομως στο κοσμο των αιθεριων υπαρξεων,εμοιαζε με προβοσκιδα.........

Αρχισες ξανα τον προλογο...ανύποτο.....ανοιξα τον καταλογο..το χιουμορ σου,με εκανε να νομιζω οτι γελασα....λαθος τραγικο...δε γελασα......εκανα ενα βημα πισω κι ενα στα πλαγια.

Κι ενω ηθελα αρνι,να φαω στον καυτο τον ηλιο....θημηθηκα τι εκανα τον περσινο Απρίλιο...

Κατασταση αιθελουσια....κανε 2 ‘αχ’ ταυτοχρονα.....θα καταλαβεις τοτε,πως.. εξι κι εξι εικοσι..κι εφτα σαρανταπεντε....

ΣΑΓΑΠΩ με αγαπη μπολικη...ΣΑΓΑΠΩ με λεξη γεματη γραμματα.........

Μπηκες στο δωματιο και ημουνα με αλλη..........σκίρτισες......ειπες ‘μπα’..........και τοτε...βγηκε ο Ντρογκμπα και μπηκε ο Ντεμπα.............

‘Αυτο ειναι ποιημα...?’ρωτησες.... κι αποκριθηκα,σα σοφιστης,γοργονοφτερουγος........’τα προβατακια βόσκαγαν,ανεμελα στη φυση,κι εγω στην ακρη του γιαλου..υπευθυνος τσοπανης....’

Θα βαλω τον επεξεργαστη των συναισθηματων μου..να επεξεργαζεται,την αλληλουχια,των ενδοτερων,λεκτικων..νταβανόπροκων........και ραδηβούλευτων ανδρίκελων....

Οτι υπηρχε μεσα μου,στο εδωσα....τι αλλο πια να κανω..?.......αν θες θα κανω φαουλ,σα τον Περναμπουκάνο......

Στο αποκορυφωμα.....αποκορυφωθηκα........πηγα να κορυφωθω,την τελευταια στιγμη κορυφωσης..............

Σε ξανακοιταξα στα ματια...και σου ριξα ενα ρεψιμο ..που ταν ολο δικο σου...

Τοτε δακρυσες...καημενουλα μου...και συγκινηθηκα πολυ......ανοιξα τα χερια μου για να σε αγγαλιασω......μα τελικα...σ εγραψα στον πουτσο μου.......

Αρχισες να κλαις με λυγμους...και τοτε δεν αντεξα ζωη μου....αγαπη μου......σε θελω....

ΜΑ ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΣΟΥ...ΣΑΓΑΠΩ..ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΟ...ΓΑΜΩ ΤΗ ΜΑΝΑ ΣΟΥ..................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aman
Στρουμφοspammer
Στρουμφοspammer
aman

Αριθμός μηνυμάτων : 3647
Τόπος : αθηνα

ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑ   ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑ Icon_minitimeΚυρ Οκτ 24, 2010 5:22 am

Ποιος μαλακας προπονητης θα εβγαζε τον ντρογκμπα?
white typhoon
Στρουμφομέλος
Στρουμφομέλος
white typhoon

Αριθμός μηνυμάτων : 142

ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑ   ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑ Icon_minitimeΤρι Οκτ 26, 2010 6:21 pm

ekane rima.......
aman
Στρουμφοspammer
Στρουμφοspammer
aman

Αριθμός μηνυμάτων : 3647
Τόπος : αθηνα

ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑ   ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑ Icon_minitimeΤρι Οκτ 26, 2010 9:05 pm

βγαλε το βυντρα το λουκα και βαλε ενα γκασμα.
να μην αλλαξει και το συστημα της ομαδας.
Lord_Hexblade
Στρουμφοκοινωνικός
Στρουμφοκοινωνικός
Lord_Hexblade

Αριθμός μηνυμάτων : 411
Τόπος : Ekei pou menw

ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑ   ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑ Icon_minitimeΠεμ Οκτ 28, 2010 6:33 am

xaoxoaxoaox wraio

ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Ότι να ναι-
Μετάβαση σε: