ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση

pounentis

Αριθμός μηνυμάτων : 572
Join date : 08/02/2011

Καμιλος-Πουνεντης face off. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καμιλος-Πουνεντης face off.   Καμιλος-Πουνεντης face off. Icon_minitimeΠεμ Αυγ 04, 2011 6:55 pm

Και ομιλούμε βέβαια για τη φιλική αναμέτρηση στο Hattrick μεταξυ των ομάδων μας. Το θέμα είναι μούφα αλλα δεν έχουμε τιποτα πιο ενδιαφέρον να σας δείξουμε μιάς και ο αποκλεισμός του παναθηναικού και η αποποινικοποίηση των ναρκωτικών ηταν κάτι που τα περιμέναμε απο πρόπερσυ.

Η ομάδα Poseidwnas FC του πουνέντη έπαιξε με συστημα 2-5-3 (με τον καμίλο παίζουμε, άμυνες θα βάζουμε?) με επικεντρωση στην κατοχη της μπάλας για να μην κάνει καμια ευκαιρία ο καμίλος (μπαρτσελονα φάση).

Η ομάδα Smurfs Blog FC του καμίλου έπαιξε με φούλ αμυντικό συστημα 5-3-2 με τη μεσαία γραμμη να παίζει κυριως πλάγια (ασε τον πουνεντη να τα ριχνει όλα στο κέντρο, εμείς θα τα ρίξουμε γυρω γυρω) και τους αμυντικούς να κάνουν αντεπιθέσεις.

Ο καμίλος λιγο έλειψε να κάνει την έκπληξη καθως επέλεξε την σωστη τακτική. Λίγο και θα γινόμουνα ρόμπα. Συγχαρητηρια στο μπαμπαστρουμφ που χτυπησε το ματς στα ίσια.

Match ID 346302955

00:00
Ο σχετικά καλός καιρός είχε σαν αποτέλεσμα να έρθουν 583 φίλαθλοι στο Kalogeras.
00:00
Ο Poseidwnas κατέβηκε με ένα ενδιαφέρον ‭2-5-3‬ σύστημα.
00:00
Οι παίκτες που αρχίζουν τον αγώνα είναι: Eleftherakos - Stefanidis, Echeondo - Krasinkov, Borgtun, Zanfir, Kayran, Odijk - Brătianu, Bustillo, Karlsen.

00:00
Το ‭5-3-2‬ ήταν το σύστημα που διάλεξε ο Smurfs.
00:00
Αρχική ενδεκάδα: Bicskei - von Känel, Podžukas, González, Kochaniec, Gafiţa - Castel, Gensinger, Toorop - Konstari, Cordero.

01:47
Ο Poseidwnas προτίμησε να επιτίθεται από το κέντρο αγνοώντας την ανάπτυξη από τα πλάγια.
01:57
Αντεπίθεση ήταν η στρατηγική του προπονητή του Smurfs.
11:28
Ο Edmundo González του Smurfs πήρε κίτρινη κάρτα στο 11ο λεπτό για αντιαθλητική συμπεριφορά.
33:31
Στο 33, ο Igor Krasinkov έκανε μπάσιμο από τα δεξιά, ντρίπλαρε τον αντίπαλο αμυντικό και πλάσαρε γράφοντας το 1 - 0. Το προβάδισμα των γηπεδούχων ζέστανε την εξέδρα.
36:34
Αψυχολόγητη εκτέλεση πέναλτυ από τον Daniel Echeondo στο 36 στέρησε από την ομάδα του Poseidwnas ένα σίγουρο γκολ.
39:45
Ο Stanisław Kochaniec τιμωρήθηκε με κίτρινη κάρτα στο 39ο λεπτό για ανατροπή αντιπάλου.
40:43
Με μία γρήγορη κίνηση ο Mariano Toorop του Smurfs ξέφυγε από τον αντίπαλο του και έδωσε την μπάλα στον αμαρκάριστο Petri Konstari που εύκολα πέτυχε το 1-1.
44:12
Το κόρνερ του Daniel Echeondo βρήκε ιδανικά το κεφάλι του Finn Karlsen που έγραψε το 2-1.
44:30
Ο Smurfs παραλίγο να σκοράρει μετά από αντεπίθεση στο 44ο λεπτό του αγώνα, αλλά ο Petri Konstari έπιασε ένα σουτ από τα αριστερά που κατέληξε στα εξωτερικά δίχτυα του τέρματος.
44:46
Ο Smurfs είχε μοναδική ευκαιρία για γκολ μετά από αντεπίθεση στα αριστερά αλλά το σουτ του Mariano Toorop στο 44 έφυγε εκτός γηπέδου!
45:00
Στο ημίχρονο το σκορ ήταν 2 - 1.
45:00
Τα σαρανταπέντε λεπτά ήταν ένας μονόλογος για τον Poseidwnas, που είχε ένα εντυπωσιακό 84% ποσοστό κατοχής μπάλας.

49:22
Με δύο κοφτές τρίπλες, ακολουθούμενες από ένα σουτ μόλις έξω από την περιοχή, μετά το 49ο λεπτό, ο Nihat Kayran θα μπορούσε να έχει επιτύχει άλλο ένα τέρμα για τον Poseidwnas. Όμως, ο Zoltán Bicskei έκανε μια εντυπωσιακή απόκρουση.
50:40
Μετά από 50 λεπτά, δόθηκε φάουλ στον Smurfs καθώς η αντεπίθεση του δεν βγήκε. Η στημένη φάση εκτελέστηκε με μια σέντρα, που σκοπό είχε να ανοίξει την άμυνα. Ο επιθετικός όμως βοσκούσε σε άλλα λιβάδια και είδε την μπάλα πολύ αργά για να κάνει κάτι, με αποτέλεσμα αυτή να βγει έξω.
53:29
Ο Finn Karlsen του Poseidwnas δημιούργησε μια καλή φάση από τα αριστερά αλλά οι αμυντικοί κατάφεραν να απομακρύνουν τον κίνδυνο.
64:49
Τα πράγματα έγιναν ακόμα χειρότερα για τους φιλοξενούμενους. Ο Apostolos Stefanidis πέρασε ανάμεσα από τους κεντρικούς αμυντικούς στο 64ο λεπτό, ανεβάζοντας το προβάδισμα στο 3 - 1.
65:25
Σε αυτό το σημείο, ο προπονητής του Poseidwnas έδωσε οδηγίες στους παίκτες να παίξουν πιο αμυντικά για να προστατέψουν το σκορ.
68:25
Οι παίκτες του Smurfs με την ικανότητά τους να περνούν γρήγορα από την άμυνα στην επίθεση κατάφεραν να πετύχουν ένα γκολ στο 68ο λεπτό με σκόρερ τον Aleksendras Podžukas ύστερα από μία ξαφνική αντεπίθεση. 3 - 2.
89:00
Όταν ο Helge Borgtun γινόταν αλλαγή στο 89ο λεπτό δεν ένιωσε άσχημα μίας και η ομάδα του ήταν μπροστά στο σκορ. Αντικαταστάτης του ήταν ο Matt Williams.
89:00
Ευχαριστημένος με το αποτέλεσμα ο προπονητής του Poseidwnas έδωσε την ευκαιρία στον Jesús Sanguino να αγωνιστεί παίρνοντας τη θέση του Dan Zanfir μετά από 89 λεπτά.
89:00
Η ομάδα Poseidwnas ήταν ευχαριστημένοι με το μέχρι τώρα αποτέλεσμα αλλά ήθελε να αλλάξει την ενδεκάδα. Μετά από 89 λεπτά, ο Enzo Paolo Sancese μπήκε στην θέση του Nihat Kayran.
90:00
Ο Poseidwnas είχε 88% ποσοστό κατοχής.

90:00
Ο Enzo Paolo Sancese του Poseidwnas έπαιξε φοβερά.
90:00
Ο Igor Krasinkov είχε θλιβερή απόδοση.
90:00
Ο καλύτερος παίκτης του Smurfs ήταν αναμφίβολα ο Cristian Gafiţa.
90:00
Ο Zoltán Bicskei, από την άλλη, ήταν σε πολύ κακή μέρα.

Τόπος : αθηνα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καμιλος-Πουνεντης face off.   Καμιλος-Πουνεντης face off. Icon_minitimeΠεμ Αυγ 04, 2011 7:01 pm

o κουγιας ηξερε το σκορ απο προχθες

Επιστροφή στην κορυφή
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» msn k skype face book

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης