ΝΑ και αν γραφτείς, ΝΑ και αν δεν γραφτείς. Έλα πλάκα κάνω.
Χάσε την ώρα σου στο στρουμφομπλόγκ ελεύθερα...
ΝΑ και αν γραφτείς, ΝΑ και αν δεν γραφτείς. Έλα πλάκα κάνω.
Χάσε την ώρα σου στο στρουμφομπλόγκ ελεύθερα...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
"" />" />

 

 αηδια εθνικη

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
aman
Στρουμφοspammer
Στρουμφοspammer
aman


Αριθμός μηνυμάτων : 3647
Join date : 26/06/2009
Ηλικία : 61
Τόπος : αθηνα

αηδια εθνικη Empty
07092011
Δημοσίευσηαηδια εθνικη

τι σκατοματς κι αποψε με τη λετονια.
πρεπεινα ζητησουμε ανθυγειινο επιδομα οσοι το ειδαμε.
ασε που ηταν τοσο αργο ματς,που νομιζα οτι χαλασε η τηλεοραση και επαιζε σε slow motion.
μου αρεσει που δεν ηθελαν το ρεχαγκελ μερικοι.
τωρα εχουμε τη μπακουροφατσα στον παγκο.το σαντος.
δεν βλεπεται αυτος ο ανθρωπος.αγελαστος,αντιπαθης,κακομοιρης.μου θυμιζει κατι
τελειωμενα γεροντοπαληκαρα που βλεπεις να τρωνε μονοι τους σαβατο βραδυ σε κατι καπηλεια με ρετσινα και οταν ερθει ο λογαριασμος μετρανε τα ψιλα στην τσεπη για να πληρωσουν.
ο σηφακης τζιορβιζει.2 πηγαν μεσα το ενα το αρπαξε.
ο ζαραφωνιτης αριστερα ειχε ενα βλεμα που ελεγε αν πετυχω σε σεντρα δικο μου θ αναψω λαμπαδα.
ο λουκας δεξια με το συνηθισμενο απλανες,φοβισμενο βλεμα μια απο τα ιδια.
παπασταθοπουλος.ωραιο παιδι,σοβαρο.αν του δωσεις και ενα χαρτοφυλακα παραμασχαλα σου πουλαει ασφαλιστηριο ζωης ανετα.
ο σκορερ ο παπαδοπουλος με φοβιζει.οχι λογω ονοματος μονο.αλλα και λογο βλεματος.
ενω εχει μπουλικη φατσα το ματακι του ψιλογυαλιζει.νομιζω οτι ειναι κλασικη φατσα σηριαλ κιλερ.αν ακουσω οτι λογω ψυχολογικων προβληματων σκοτωσε τη σπιτονοικοκυρα του και βιασε το σκυλο της δεν θα εκπλαγω.
μακος.μακος........μακος.α ναι επαιζε και αυτος.καλος να ντουμπλαρει στις δυσκολες σκηνες τον τομ χανκς στο ναυαγο.για χαφ...μπααααα.
λυμπεροπουλος.τωρα στα τελειωματα του μου θυμιζει και φατσικα και παικτικα το σταθη ψαλτη που ειναι και αυτος στα τελειωματα του.μονο που πλεον ο λυμπεροπουλος βγαζει πιο πολυ γελιο.βεβαια δεν φταιει αυτος.φταιει ο μπακουρος που τον εβαλε να παιξει ολοκληρο ματς.
ξεκινα μωρε με το γεωργιαδη να τρεξει ολο τον αγωνα και αν σου παει στραβα το ματς ριξε και το καπη στο τελευταιο τεταρτο.
ειπα καπη και θυμηθηκα και τον καραγκουνη.και αποψε ο κλασικος χωριατης μπαρμπαγιωργος.ειμαι και βαζελος γαμωτο και τον βλεπω και τις κυριακες γαμωτο.
τι καρμα κουβαλαω?
σαλπιγγιδης.αλλη γκατζολοφατσα.2 φασεις του ετυχαν τις πεταξε στο ρισαικλ μπιν.
δεν φτανει που χανει τις ευκαιριες.μετα κανει ζουμ η κωλοτηλεοραση πανω του και πρεπει να υποστω τη σκατοφατσα στις 37 ιντσες της οθονης μου.ευτυχως εχουν χαλασει μερικα πιξελακια και γλυτωνω λιγο.
ο σαμαρας ειναι μια χαρα.αν οχι για μπαλα για ντανσινγκ γουιθ δε σταρς.
γιατι ο τρυφωνας ο συνονοματος εχει καλυτερο μαλι,η χορευει καλυτερα?
εχω την εντυπωση οτι ξεχασα καποιο μπουστη,αλλα συγχωρουμαι λογω της ταλαιπωριας που περασα 90 λεπτα.
α ναι τον φετφατετοιο.δικαιωσε απολυτα το βαλβερδε που δεν τον βαζει.
λεγαμε οτι θα γινει παικταρα ο μικρος,αλλα εξελισεται σε μαλακηστηρι.
σκεψου την απελπισια του σαντος να τον βγαλει στο ημιχρονο ενω χανει και στη θεση του να βαλει τον τραυματια τζιωλη.τραυματια λεω εγω γιατι οπως τον ειδα να τρεχει στητος πρεπει να ειχε καταπιει η μπαστουνι,η κανενα σπαθι του χαιλαντερ.και επαιξε ο τζιωλης σε ρολο οργανωτη παρακαλω.
και τωρα ακολουθει το ματς με την κροατια με τους αγριους φιλαθλους μην κλασω.
περαστικα
[img]αηδια εθνικη Kroatiaa[/img]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μοιραστείτε αυτή τη δημοσίευση στο: reddit

αηδια εθνικη :: Σχόλια

pounentis
Απ: αηδια εθνικη
Δημοσίευση Τετ Σεπ 07, 2011 10:40 pm από pounentis
Χαχα. Αναρωτιόμουν απο πάντα αν υπηρχαν καναλια με μια εναλλακτική περιγραφή αγωνα πιο καφενειακή και εννοείτε ακατάλληλη για ανηλήκους αν θα έπιαναν στην τηλεόραση. Με τον αμάν εκφωνητή μάλλον θα έκαναν χρυσες δουλειές.
Camilo13
Απ: αηδια εθνικη
Δημοσίευση Πεμ Σεπ 08, 2011 9:50 am από Camilo13
yperoxos
 

αηδια εθνικη

Επιστροφή στην κορυφή 

Σελίδα 1 από 1

 Παρόμοια θέματα

-
» ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΑΗΔΙΑ
» Η ΕΘΝΙΚΗ ΜΑΣ ΠΟΡΝΟΣΤΑΡ
» ΕΘΝΙΚΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ
» ΕΘΝΙΚΗ ΑΓΓΛΙΑΣ
» ενα γυναικολογο για την εθνικη

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Blog-
Μετάβαση σε: