ΝΑ και αν γραφτείς, ΝΑ και αν δεν γραφτείς. Έλα πλάκα κάνω.
Χάσε την ώρα σου στο στρουμφομπλόγκ ελεύθερα...
ΝΑ και αν γραφτείς, ΝΑ και αν δεν γραφτείς. Έλα πλάκα κάνω.
Χάσε την ώρα σου στο στρουμφομπλόγκ ελεύθερα...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
"" />" />

 

 NTEΡΜΠΥ

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
aman
Στρουμφοspammer
Στρουμφοspammer
aman


Αριθμός μηνυμάτων : 3647
Join date : 26/06/2009
Ηλικία : 61
Τόπος : αθηνα

NTEΡΜΠΥ Empty
16032012
ΔημοσίευσηNTEΡΜΠΥ

ΑΚΟΥΩ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ.
γιατι μετα το ματς ολοι ειμαστε ξερολες

ξεκιναω πρωτος.
βλεπω νικη παναθηναικου.δεν μπορω να το δικαιολογησω αγωνιστικα,
μαλλον φταιει η αρρωστια μου η χρονια βαζελιαση και τα βλεπω ολα πρασινα

[img]NTEΡΜΠΥ MS0vU[/img]

[img]NTEΡΜΠΥ UVxCi[/img]

[img]NTEΡΜΠΥ I1zjD[/img]

και σιγουρα η κουραση του ολυμπιακου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μοιραστείτε αυτή τη δημοσίευση στο: reddit

NTEΡΜΠΥ :: Σχόλια

pounentis
Απ: NTEΡΜΠΥ
Δημοσίευση Παρ Μαρ 16, 2012 11:07 pm από pounentis
Προβλέψεις θέλεις? Απλά τα πράγματα. Το πρωταθλημα έχει γραψει ολυμπιακός εδω και κάμποσες αγωνιστικές, Τωρα μετα το καβλί απο τη μέταλιστ ο μαριδάκης θα μπεί στα αποδυτηρια και θα πεί "μη δω τιποτα μαλακιες να κανετε το σαββατο" θα παρει τελεφωναρε δυο τρεις διαιτητες να κανει τα κουμάντα, ξερεις να παίξουν 52-48, τα ψιλά να τα δωσουν στο γαβρο. Ο παναθας θα πάει να παίξει επιθετικό ποδόσφαιρο, ανοικτο παιχνίδι, ομως μετα το φιάσκο με τον πρίγκιπα κανεις δεν εχει αφταπάτες οτι θα πληρωθεί. Εφόσον ειναι στανταρ οτι θα μείνουν απλήρωτοι, και εφόσον ο λέτο τους άφησε χρόνους, θα παίξουν ανοιχτό ποδόσφαιρο χωρις όρεξη, που σημαίνει αν παίξεις ανοιχτά και δεν έχεις όρεξη να κυκλοφορησεις την μπάλα καταλήγεις να τρως μπαλάκια το ενα πισω απο το άλλο. Ο γαβρος θα κάνει τα συνηθησμένα του, τσουκου τσουκου μπόλ στη μεσαία γραμμη, μια αμυνα στην αμυνα και μια αμυνα στο κεντρο να μην περναει η μπάλα τη γραμμη, και η επιθεση του να ψωλοβρονταει κλασικά με τον αμπαλο το τζιμπούρ που μάλλον εχει κανει καπου τζιμπούρκια και παίζει ακόμα στο γαβρο. Αμα κάνει καμια ενεργεια χολεβας-μιραλας-φουστερ κατι μπορεί να γινει, αλλα κι αυτη θα την κάνουν για να ανεβάσουν το τζίρο τους.

Δεν είμαι μάντης για να σου κάνω προγνωστικό της προκοπής γιατι στο ποδόσφαιρο στηνεις την ομάδα σου ανάλογα με τον τρόπο παιχνιδιού της αντίπαλης, και παρακαλάς να σου βγεί. Ενα είναι σιγουρο, δεν πρόκειτε να σπαταλησω δυο ώρες απο τη ζωή μου για να δω ολυμπιακός-παναθηναικός τη στιγμή που υπάρχουν ομάδες σαν τη μπαρτσελόνα, τη ρεάλ τον αποέλ και τη μέταλιστ. Δεν έχει σημασία ποια η δυναμική της ομάδας, σημασία έχει να βγάζει 10/10 μεσα στο γηπεδο καθε φορά που κάθεσε να τη δείς. Αξίζει ο χρόνος σου. Τα πιάνεις τα λεφτά σου.
siopilatis7
Απ: NTEΡΜΠΥ
Δημοσίευση Σαβ Μαρ 17, 2012 1:27 am από siopilatis7
Άσσο Βάζελο βλέπω. Πιστεύω αυτή η τοποθέτηση μου φτάνει.
Camilo13
Απ: NTEΡΜΠΥ
Δημοσίευση Σαβ Μαρ 17, 2012 3:25 am από Camilo13
pos k etsi siopi?
siopilatis7
Απ: NTEΡΜΠΥ
Δημοσίευση Σαβ Μαρ 17, 2012 5:09 am από siopilatis7
1ον κόσμος.
2ον θεωρώ πως λόγω του κόσμου θα έχει ο βάζελος μεγαλύτερο τσαμπουκά
3ον το πιο πιθανό είναι να μην παίξει ο Ιμπαγάσα
4ον οι δικοί μας ξενέρωσαν λόγω του Γιουρόπα. Και με το +4 θεωρώ πως θα γράψουν στα παπάρια τους το ματς. Οσο ντέρμπι και να ειναι (που κατά τη γνώμη μου είναι λιγότερο από κάθε άλλη χρονιά).

Δικιολογίες κούρασης και άλλες τέτοιες μαλακίες δεν τολμώ να τις πω καν. Δεν ισχύουν.
pounentis
Απ: NTEΡΜΠΥ
Δημοσίευση Δευ Μαρ 19, 2012 5:14 am από pounentis
Βαρύς αναμένεται να πέσει ο πέλεκυς στον Παναθηναϊκό μετά την διακοπή του αγώνα. Ο Πειθαρχικός Κώδικας προβλέπει αφαίρεση 3 βαθμών φέτος, 2 τη νέα χρονιά και το ματς στους «ερυθρόλευκους» με 3-0. Kινδυνεύει και η έδρα!

Τα σοβαρά επεισόδια και η διακοπή του ντέρμπι μπορούν να στοιχίσουν πολύ στον Παναθηναϊκό που κινδυνεύει σοβαρά όχι απλά με τιμωρία έδρας, αλλά και αφαίρεσης βαθμών. Συγκεκριμένα ο Πειθαρχικός Κώδικας προβλέπει πως σε περίπτωση διακοπής του αγώνα η ομάδα που ευθύνεται τιμωρείται με αφαίρεση 3 βαθμών για φέτος, 2 τη νέα χρονιά, ενώ το ματς κατακυρώνεται υπέρ του αντιπάλου με 3-0.

Όσον αφορά τις αγωνιστικές και την τιμωρία έδρας, αυτό έχει να κάνει με το τι θα γράψει ο Κάκος στο φύλλο αγώνα. Αν αναφερθεί σε εκτεταμένα επεισόδια η τιμωρία θα είναι μία με δύο αγωνιστικές, ενώ αν γράψει πως η διακοπή υπήρξε λόγω εισόδου οπαδών στον αγωνιστικό χώρο, τότε η ποινή θα είναι 2 με 3 αγωνιστικές.

Όπως όλα δείχνουν πάντως ο πέλεκυς αναμένεται να πέσει βαρύς στον Παναθηναϊκό που κινδυνεύει πολύ σοβαρά με εξοντωτική ποινή.
pounentis
Απ: NTEΡΜΠΥ
Δημοσίευση Δευ Μαρ 19, 2012 5:16 am από pounentis
Αφού δεν καταφεραμε να προβλέψουμε το μπάχαλο, ας προσπαθησουμε να μαντεψουμε τι θα γράψει ο κάκος στο φυλο αγωνα. Εγω λέω θα γράψει εισοδο οπαδών στον αγωνιστικο χωρο ως μεμονομένα περιστατικά και οχι ως αιτια διακοπής αγωνα, και ο βαζελος θα γλυτωσει με λιγη ποινη.
Camilo13
Απ: NTEΡΜΠΥ
Δημοσίευση Δευ Μαρ 19, 2012 6:31 am από Camilo13
den pa na gamithoun oloi.
ma protos ap olous o KARIOLIS O VARDINOGIANNIS
siopilatis7
Απ: NTEΡΜΠΥ
Δημοσίευση Δευ Μαρ 19, 2012 8:43 am από siopilatis7
Πραγματικά σήμερα λυπήθηκα τον ΠΑΟ. Οχι για τα επεισόδια. Αναμενόμενα ήταν.

Αλλά για αυτή την ομάδα που έβλεπα στον αγωνιστικό χώρο. Δηλαδή ο Ολυμπιακός θα έπαιρνε αυτή τη νίκη πιο σβηστά από ποτέ που λέει και ο φίλος μου ο Παντελής στο Sport24.

Επίσης σιχάθηκα τον Χριστοδουλόπουλο. Πριν δύο εβδομάδες παίρνεις το μούφα πέναλτι με τον ΠΑΟΚ λόγω βουτιάς. Αυτή τη βδομάδα δεν σου δίνουν πέναλτι με την ΑΕΚ και το έχεις κάνει το θέμα Κυπριακό ότι δεν σου σφυρίζουν ούτε ένα φάουλ. Και σήμερα όποιος από τους παίκτες του γαύρου σε ακούμπαγε έπεφτες λες και σου ρίχνανε κλωτσιά στα αρχίδια. Α άει στο διάολο ρε μοσχάρι που μου έχεις πάρει και το 10.

Υ.Γ. Παρά το γκολ τον Αμπντούν θα συνεχίσω να τον μισώ σαν παίκτη.
pounentis
Απ: NTEΡΜΠΥ
Δημοσίευση Δευ Μαρ 19, 2012 3:52 pm από pounentis
Παντως οπως βλέπω αυτος ο αγωνας, μπορεί μεσα να έγινε της πουτάνας, αλλα εχει περιορίσει τη μανούρα μεταξυ γαβρων-βαζελων απ'έξω. Δεν περνει ο γαβρος τηλέφωνο το βαζελο φιλο του να του ζαλίσει ταρχιδια ετσι για να του κανει καζούρα που πηρε πρωταθλημα, ούτε ο βαζελος το γαβρο να του κανει καζούρα που πηρε το ματς στα χαρτιά. Όλοι, και οι μεν και οι δε εχουν αποδεχθεί πως η ποδοσφαιρική κατάσταση στην ελλάδα είναι δράμα.
siopilatis7
Απ: NTEΡΜΠΥ
Δημοσίευση Δευ Μαρ 19, 2012 7:16 pm από siopilatis7
Μάλλον και οι μεν και οι δε έχουν αποδεχθεί ποιος είναι το αφεντικό και ποιος όχι.

ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ. Ετσι για να οξύνω λίγο την ατμόσφαιρα.

Παλιότερα κάθε φορά που είχε ντέρμπι βριζόμασταν για χαβαλέ. Τώρα ούτε αυτό δεν έχουμε κουράγιο να κάνουμε.
aman
Απ: NTEΡΜΠΥ
Δημοσίευση Δευ Μαρ 19, 2012 8:55 pm από aman
πουστη.
εγω το κανω ακομα
 

NTEΡΜΠΥ

Επιστροφή στην κορυφή 

Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Αθλητικά-
Μετάβαση σε: