ΝΑ και αν γραφτείς, ΝΑ και αν δεν γραφτείς. Έλα πλάκα κάνω.
Χάσε την ώρα σου στο στρουμφομπλόγκ ελεύθερα...

ΦόρουμΦόρουμ  Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Κατάλογος ΜελώνΚατάλογος Μελών  Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
"" />" />

Μοιραστείτε

Πληροφορίες!!

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
siopilatis7
Στρουμφομπλαμπλάς
Στρουμφομπλαμπλάς
siopilatis7

Αριθμός μηνυμάτων : 880

Πληροφορίες!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πληροφορίες!!   Πληροφορίες!! Icon_minitimeΤρι Ιουν 12, 2012 8:16 am

Τις τελευταίες μέρες με την παρέα μου μας την έχει βαρέσει και προσπαθούμε να βρούμε περίεργα εγκαταλελειμμένα κτίρια (πολλοί λένε ότι είναι και στοιχειωμένα) και πάμε για να δούμε αν ισχύουν οι ιστορίες που λένε διάφοροι.

Προχθές αποφασίσαμε να ξεκινήσουμε με λάιτ καταστάσεις για αυτό και πήγαμε στη σπηλιά του Νταβέλη στην Πεντέλη. Αποτέλεσμα; Να μη μας τύχει τίποτα το περίεργο και απλά να εξερευνήσουμε με το πάσο μας τη σπηλιά ως ένα της σημείο, γιατί παρακάτω δεν την πάλευες από το κρύο και την υγρασία, ενώ είδαμε και το εκκλησάκι που έχει μέσα στη σπηλιά

Χθες είπαμε να το κάνουμε πιο ενδιαφέρον και αποφασίσαμε να πάμε στο Σανατόριο στην Πάρνηθα δίπλα από το καζίνο. Οι παλιοί όπως ο αμάν μπορεί να το ξέρουν και ως ξενοδοχείο Ξενία. Και πάλι δεν ζήσαμε τίποτα το φοβερό και καμιά από τις ιστορίες που είχα διαβάσει δεν βγήκε αληθινή. Απλά κάτι αντικείμενα ακούγαμε να πέφτουν, λογικό γιατί παλιό κτίριο είναι, και όταν πλησιάσαμε προς το υπόγειο αρχίσαμε να κρυώνουμε και γυρίσαμε πίσω γιατί ήταν τίγκα στις νυχτερίδες. Αλλά λογικά θα επιστρέψουμε γιατί πρέπει να πάμε και στα τρία υπόγεια που έχει το κτίριο. Α είδαμε και μια πεντάλφα σε ένα τοίχο.

Και τώρα ψάχνουμε τον επόμενο στόχο. Εχω βρει κανά δυο μέρη απλά ήθελα να ρωτήσω μπας και ξέρει κανείς τίποτα καλό στην περιοχή του για να είμαι σίγουρος ότι θα πάω εκεί και θα το βρω. Για να μην τη πατήσουμε όπως με τη Νταβελοσπηλιά που την ψάχναμε 1μιση μέρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
aman
Στρουμφοspammer
Στρουμφοspammer
aman

Αριθμός μηνυμάτων : 3647
Τόπος : αθηνα

Πληροφορίες!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληροφορίες!!   Πληροφορίες!! Icon_minitimeΤρι Ιουν 12, 2012 3:05 pm

σε οσα υποτιθεται στοιχιωμενα εχω παει σε ολη την ελλαδα μπορει να εχω κλασει μεντες και κατουρησει πομολα,ειδικα σε οσα εχω παει νυχτα,αλλα δεν εχω δει τιποτα το μεταφυσικο να συμβαινει.
εχει πλακα παντως αν πηγαινεις με καλη παρεα.
SOS.ΟΛΟΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΛΟΥΣ ΦΑΚΟΥΣ ΚΑΙ ΚΙΝΗΤΟ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
οχι γιατι θα σας φανε τα πνευματα,αλλα γιατι τα παλια σπιτια η σπηλαια κρυβουν παγιδες.
για να σας γλυτωσω απο το ψαξιμο.το περιφημο στοιχιωμενο σπιτι στο πικερμι που θα διαβασετε σε ολα τα σχετικα site(ο ενας πιτσιρικας αντιγραφει τον αλλο και προσθετει και καμια σαλτσα)εχει κατεδαφιστει μια πενταετια τουλαχιστον.
επισης στο λοφο του αρδηττου πισω απο το παναθηναικο σταδιο η τρυπα που υποτιθεται ειναι πυλη χωροχρονου(αναλογα με το μαλακα που το γραφει) ειναι ενα
πολυ βαθυ πηγαδι.αμα πεταξεις πετρουλα δεν θα ακουσεις τιποτα γιατι ειναι πολυ βαθυ.αμα πεταξεις ομως ενα κουτσουρο 40 κιλα θα ακουσεις ενα ωραιο πλααααφ.
καλο ψαξιμο.και παντα φωτογραφικη μηχανη μαζι.με τις ψηφιακες δεν ξερω τι παιζει,αλλα με τις παλαιου τυπου
βαζεις ενα 1600 αρι φιλμ και τραβας νυχτα,χωρις φλας,γιατι η λαμψη του φλας ειναι πολυ δυνατη και να υπαρχει καποια σκια που θα αξιζε μελετης με το φλας απλα δεν φαινεται.
[img]Πληροφορίες!! Ia3km[/img]
περαστε την πυλη και ο τελευταιος να κλεισει την πορτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Πληροφορίες!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Ότι να ναι-
Μετάβαση σε: