ΝΑ και αν γραφτείς, ΝΑ και αν δεν γραφτείς. Έλα πλάκα κάνω.
Χάσε την ώρα σου στο στρουμφομπλόγκ ελεύθερα...
ΝΑ και αν γραφτείς, ΝΑ και αν δεν γραφτείς. Έλα πλάκα κάνω.
Χάσε την ώρα σου στο στρουμφομπλόγκ ελεύθερα...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
"" />" />

 

 'ΤΟ ΑΠ ΟΛΑ ΜΕ ΣΩΣ ''ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ''

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Camilo13
Admin
Camilo13


Αριθμός μηνυμάτων : 3743
Join date : 06/05/2009
Ηλικία : 37

'ΤΟ ΑΠ ΟΛΑ ΜΕ ΣΩΣ  ''ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ'' Empty
06102012
Δημοσίευση'ΤΟ ΑΠ ΟΛΑ ΜΕ ΣΩΣ ''ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ''

'ΤΟ ΑΠ ΟΛΑ ΜΕ ΣΩΣ  ''ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ'' 387576_papaioannou2

Σε σημερινό του δημοσίευμα, το έγκριτο σάιτ εώς πρότινος,
έκανε δημοσίευση με κουτσούς και αντρικά μόρια.
Σοκ έχει προκαλέσει στην διαδικτιακή κοινότητα το θράσσος
και η ανωμαλία που επικρατεί σε αυτό το μπλογκ.
Σύμφωνα με έγκυρες κυβερνητικές πηγές, η ΧΑ την δευτέρα θα καταθέσει
ερώτηση στην βουλή για το συγκεκριμένο θέμα,
και η δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος ψάχνει ήδη τους διαχειριστές του σαιτ.

Εμείς σαν στρουμφομπλόγκ, όσο και αν έχουμε σοκαριστεί από την χυδαιότητα
και την ομοφυλοφιλική στάση που βγάζει το σιγκεκριμένο σάιτ,
θα προσπαθήσουμε να τηρήσουμε ουδετερότητα στο ζήτημα,
και το banneraki του απ όλα με σος θα διατηρηθεί, μέχρι να αναλάβει
τον ρόλο της η δικαιοσύνη.

Εδώ το επίμαχο λινκ:
http://apolasos.wordpress.com/2012/10/06/%CE%B4%CE%B7%CE%BC%CE%AE%CF%84%CF%81%CE%B7%CF%82-%CF%80%CE%B1%CF%80%CE%B1%CF%8A%CF%89%CE%AC%CE%BD%CE%BD%CE%BF%CF%85-%CF%80%CF%81%CF%8E%CF%84%CE%B7-%CF%8D%CE%BB%CE%B7/#comment-1239

ΥΓ. Ο αμάν μπροστά σε αυτά είναι η Μαρία Τερέζα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://smurfs-blog.com
Μοιραστείτε αυτή τη δημοσίευση στο: reddit

'ΤΟ ΑΠ ΟΛΑ ΜΕ ΣΩΣ ''ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ'' :: Σχόλια

αμα τα δημοσιευω εγω με λετε ανωμαλο.αμα τα κανει παρασταση κανενας
ομοφυλοφιλος σκηνοθετης τα λετε τεχνη.
[img]'ΤΟ ΑΠ ΟΛΑ ΜΕ ΣΩΣ  ''ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ'' XwajG[/img]

[img]'ΤΟ ΑΠ ΟΛΑ ΜΕ ΣΩΣ  ''ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ'' Bqyuj[/img]
kamia tuxi oi tipoi kai oi tipises tou ap ola me sos
Me petaksane ekso apo to blog tous, kai vgalane kai to banner tou stroumfoblog.
Embarassed
Kala oi dithenohipster na min exoune aisthisi tou xioumor, paei sto diaolo.
Alla ximadio na me petaksoun eno egrafa gia to blog tous.
Oloi krivoume k enan fasista mesa mas telika.
ξερω που μενουν μερικοι απο αυτους.παμε να τους τα σπασουμε ολα?
αλεξανδρε πιστευω και ελπιζω οτι κανεις πλακα.
δεν μπορει να ειναι τοσο ανεραστοι.
oxi den kano plaka.
Pame na tous petaksoume giaourtia 0%.
οχι ρε.δεν κανει.

[img]'ΤΟ ΑΠ ΟΛΑ ΜΕ ΣΩΣ  ''ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ'' LwPTz[/img]

θελει τεσσαρι
Εκεινοι ειναι σοβαρο το site τους. Αυτο εδω ειναι για το μπουτσο (της φωτογραφιας). Εμεις δεν κανει να ειμαστε εκει γιατι ειμαστε για το μπουτσο. εκεινοι δεν θα ερχονται εδω γιατι ειναι σοβαρο το site τους. Ουγκ.

Τελος παντων δεν εχω καταλαβει που ειναι το προβλημα, θα εκφρασω την αποψη μου εδω γιατι ξερω πως οι απολα με σοσ θα την δουν. Μπηκα μια φορα στο απολα με σοσ και μετα ξεχασα οτι υπαρχει, μετα απο κατι μηνες ξαναμπηκα και ξαναξεχασα οτι υπαρχει, τωρα μπηκα παλι και ξεχασα ξανα οτι υπαρχει, διαχρονικα δηλαδη ειναι κατι το οποιο με εχει αφησει παγερα αδιαφορο γιατι οσα ειδα εκει δεν εχουν κανενα απολυτως ενδιαφερον.

Ισως αυτος ο πουτσος να ειναι τεχνη για τα παιδια με το σοσ αλλα ο πουτσος ειναι παντα τεχνη. Απωτερος σκοπος της τεχνης ειναι να βρει γκομενακια ο δημιουργος και μη βγει καμια κουφαλα να πει το αντιθετο. Ισως ο πουτσος αυτος να ειναι οτι πιο ενδιαφερον ειδα στις 3 φορες που μπηκα. Αμα βαλτε και κανα μουνι στη φαση της τεχνης, ισως και να δειτε πολλους επισκεπτες. Ισως αμα το παιξετε σωστα να βγαλετε και καμια γκομενα.

Τωρα που το σκεφτομαι μηπως θελετε να βγαλετε γκομενα κι εσεις εν μεσω τεχνης και ο πουτσος εξυπηρετει το σκοπο σας στα ισα? Καλη κινηση, με αυτα πρεπει να εισαι ξεκαθαρος απο την αρχη.
Καλή η κουβεντούλα , το κράξιμο και τα γιαούρτια αλλά μερικές φορές είναι καλό να ακούγεται και η αντίθετη άποψη γιατί αλλιώς υπάρχει διαστρέβλωση.

Ας τα πάρουμε απ την αρχή.

Σάββατο μεσημεράκι.

Γυρνάω σπίτι. Ανοίγω pc , ανοίγω fb και βλέπω μυνήματα απ συντάκτες και ακροατές που λένε "το είδες; τι είναι αυτό;" και άλλα τέτοια. Δε καταλαβαίνω. Ανοίγω το blog και τις σελίδες του στο fb. Μπαίνω στη σελίδα που βάζουμε τα νέα άρθρα και βλέπω άρθρο από το στρουμφομπλογκ. Το ανοίγω, το διαβάζω, ΔΕ ΠΡΟΣΒΑΛΟΜΑΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ, το κλείνω, σβήνω το άρθρο και βγάζω το banner. To post το έσβησα γιατί δεν έχουμε βάλει ποτέ άρθρο από άλλο blog παρά μόνο του απ όλα. Το banner το κατέβασα γιατί είχα ξεκαθαρίσει στον Αλέξανδρο από καιρό ότι , εικόνες πχ με ανοιγμένα πεθαμένα κοριτσάκια που ταυτόχρονα τα βιάζουν και άλλα τέτοια , ενοχλούν και εμένα και τους άλλους που γράφουν, και ότι αν ξαναμπεί κάτι τέτοιο θα αναγκαστώ να το βγάλω. Αν γι αυτό το λόγο είμαστε χιπστεράδες και σοβαροφανείς τότε πάσο.

Στο δικό σας μπλογκ είστε φυσικά ελευθεροι να βάζετε ότι χιουμοριστικό θέλετε και οτιδήποτε μη-δηθεν.

Μετά απ αυτό στέλνω μύνημα στον Αλέξανδρο λέγοντας του λίγο πολύ τα παραπάνω που όπως ήταν φυσικό αγνόησε και δεν απάντησε.

Απόγευμα σαββάτου

Στο γκρούπ στο fb όπου έχουμε για να μιλάμε μεταξύ μας 4-5 συντάκτες ρωτούν τον Αλέξανδρο για το επίμαχο ποστ και αν όντως ήταν χιουμοριστικό και που έγκειται το χιούμορ κτλπ. Ο Αλέξανδρος δεν απαντά.

ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ ΕΔΩ ΟΤΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ ΤΟ ΚΑΚΑΒΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΑΠ ΟΣΟΥΣ ΓΡΑΦΟΥΝ ΣΤΟ ΜΠΛΟΓΚ ΔΕ ΞΕΡΟΥΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΤΟΥ.

Βράδυ Σαββάτου κι εσύ είσαι κάπου.

Μετά από πολλές ώρες εμφανίζεται στο fb ο Αλέξανδρος και το μόνο που έχει να απαντήσει στις απορίες των υπολοίπων είναι η εξής μία λέξη : "GAY".Και εξαφανίζεται.


Ξημέρωμα Κυριακής.

Μέλος του μπλογκ που δεν έχει σημασία να αναφέρω το όνομα του. Με πετάει από διαχείρηστή της Σελίδας του μπλογκ στο fb , αποβάλει χωρίς να με ρωτήσει , τον αλέξανδρο απ την ομάδα, και μου ανακοινώνει ότι θα με ξαναχρίσει διαχειριστή όταν και μόνο όταν αποβάλω τον Αλέξανδρο απ το μπλογκ και έπειτα θα αποχωρήσει κι εκείνος απ το μπλογκ. Έπειτα απ αυτή τη τετάστια μαλακία που έκανε αυτό το μέλος και το τσακωμο που κράτησε ώρες με ξαναχρίζει διαχειρηστή και πλέον νιώθω ότι είναι καλύτερο να βγάλω εντελώς τον Αλέξανδρο μιας και πιστεύω ότι το κλίμα που έχει εναντίον του είναι άσχημο. το άλλο μέλος δήλωσε επίσης ότι θα αποχωρήσει.

Περασμένο ξημέρωμα Κυριακής.

Τον Αλέξανδρο τον πνίγει το δίκιο ( δικαίως εν μέρη) και σε μια έξαρση κοινωνικότητας μιλάμε για καμιά ώρα στο fb όπου προσπαθώ να του εξηγήσω τους λόγους που έγινε ότι έγινε (χωρίς να υποστηρίζω ότι είναι σωστοί) . Του πρότείνω αν θέλει να τον ξαναβάλω στην ομάδα για να πει την γνώμη σαν άνθρωπος χωρίς μονολεκτικές προτάσεις τύπου "GAY" και "LAME" (από παλιά) και φυσικά αρνείτε .

Βαθύ Ξημέρωμα Κυριακής.

Ο Αλέξανδρος βάζει φίλο του να μπει ανώνυμα και να τρολλάρει κάτω απ το άρθρο με το Πούτσο , ο οπόιος παριστάνοντας Πατέρα 2 παιδιών αγανακτεί που το απ όλα προάγει την Ομοφυλοφιλία . Ξύπναω το φασίστα που κρύβω μέσα μου και δε δημοσιέυω το σχόλιο.

Κάπως έτσι είναι η δική μου πλευρά.
Δεν υπερασπίζομαι το μέλος που έκανε αυτή τη Μαλακία. και τσακωθηκα δυστηχώς μαζί του αρκετά , όμως θεωρώ ότι και ο Αλέξανδρος έχει λάθος, όχι γι αυτό που έγραψε αλλά για την αδιαφορία που έδειξε. Που δε προσπάθησε ούτε για ένα λεπτό να εξηγήσει σε ανθρώπους που τονίζω ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΕΡΟΥΝ τις προθέσεις του. Καλά για τις εικόνες σου aman δε θα σχολιάσω τίποτα

PS 1: Μίτσο είμαι ανέραστος
PS 2: Πουνέντη , αν όντως επισκέφθηκες 3 φορές το μπλογκ μας και αυτό που σου φάνηκε πιο ενδιαφέρον ήταν ο πούτσος, τότε όντως δεν είσαι για αυτό το site
PS 3: Το άρθρο για τον πούτσο το έβαλε κοπέλα, θα τη ρωτήσω αν ψάχνει γκόμενα/ο.

PS4 Αν θυμηθώ κάτι θα επανέλθω.



GAY
Κατ'αρχας ιδεα δεν ειχα οτι περα απο το φαρδιτση ησουν εσυ που εγραφες στο απολα με σος. Δευτερον σαφως και δενειμαι γι αυτο το σαιτ. Αφου το πιο ενδιαφερον πραγμα που ειδα να εχετε ηταν ο πουτσος. Δε νομιζω να εχω δωσει στοιχεια οτι δεν εχω ενδιαφεροντα, ειτε εδω μεσα ειτε απ εξω, απλως οταν το πιο ενδιαφερον πραγμα μεσα σε μια σελιδα ειναι κατι που το βλεπω καθε μερα παει να πει πως ολο το υπολοιπο υλικο σας μου ειναι τελειως αδιαφορο. Μηδεν. Τιποτα. Το κουλτουρα και υψηλη διανοηση δεν με αγγιζει, ποτε δε με αγγιζε.

Προσωπικη αποψη ειναι αυτη και παντα λεω την αποψη μου, ειδικα οταν ξεκινα καυστικος διαλογος που ανεκαθεν τον διασκεδαζα. Δεν υπαρχει σωστη και λαθος αποψη, ολες σωστες ειναι, απλα διαφορετικες. Το να τα βαζεις μαζι μου επειδη το βλεπω ετσι η να τα βαζω εγω μαζι σας επειδη το βλεπετε ετσι ειναι σα να τα βαζουμε με τον ουρανο επειδη βρεχει. Ματαιο.

Προφανως ο αλεξ καλαμπουριζε, και το μελος του μπλογκ που ανεφερεσαι το πηρε τοσο κατακαρδα που σας εκανε πουτανα. Πες του να ερθει να τον κερασω ενα κρασι να χαλαρωσει. Σπαστηκε για μια μαλακια και δεν ειμαστε για τετοια.
Επειδή ακριβώς σε γνωρίζω και ξέρω ότι έχεις ενδιαφέροντα , πραγματικά μου κάνει εντύπωση ότι το πιο ενδιαφέρον πράγμα που βρήκες στις τρεις φορές που μπήκες ήταν ο πούτσος. anyway.

Ότι μετά από ένα χρόνο θα μας λέγαν και κουλτούρα και υψηλή διανόηση, ε αυτό κι αν δε το περίμενα. μπράβο μας.

Φυσικά και καλαμπούριζε και φυσικά δεν το εξήγησε ποτέ και Φυσικά τον ρωτάγαν κι εκείνος δεν απάνταγε και Φυσικά ο γραπτός λόγος είναι ξύλινος (και ξέρω ότι το ξέρεις μιας κι εχεις συγγραφικές ανυσηχίες) και το να αποκαλείς γραπτά κάποιον που δεν έχεις δει ποτέ GAY και μετά να χάνεσαι είναι μαλακία και κάποιοι προκαλούνται απ αυτό και Φυσικά ο δικός μας ήταν πέρα για πέρα λάθος και τόσα Φυσικά.

και φυσικά να το αναλύσουμε περαιτέρω είναι μάταιο.

Ps εννοείτε ότι καλά κανείς που λες την άποψη σου,
Ps γραφει και ο kakavoulix
Ps είναι πιο πολύ GAY φασίστας δήθεν χιπστεράς απ όλους μας. Α, και προσπαθεί να βγάλει γκόμενα μέσω του μπλογκ.

αυτά.
Καληνύχτες.

''Η βλακεία των άλλων είναι μια απειλή για τη δική μου.''
Ylipe Γάλλος συγγραφέας & ζωγράφος

Και άλλο ένα δικό μου:

Εμείς εδώ στο στρουμφομπλογκ,
πέφτουμε χαμηλά και βουτάμε στα σκατά ,
για να αναδείξουμε το ωραίο.
(καλά έ?γάμησα???)
great alexander
Απ: 'ΤΟ ΑΠ ΟΛΑ ΜΕ ΣΩΣ ''ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ''
Δημοσίευση Τρι Οκτ 09, 2012 3:49 pm από great alexander
pao
δε καταλαβα τιποτα
αμαν σεξ και ξυλο και εμποριο οπλων
ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΤΩΡΑ ΤΕΡΑΣΤΙΕ CAMILO...
βουταμε στα σκατα για να αναδειξουμε το ωραιο.
οριστε.δειτε το στην πραξη.
ενα κοτοπουλακι φτιαγμενο απο σκατο.
μου ερχεται να κλαψω απο συγκινηση.

[img]'ΤΟ ΑΠ ΟΛΑ ΜΕ ΣΩΣ  ''ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ'' XRdiw[/img]
 

'ΤΟ ΑΠ ΟΛΑ ΜΕ ΣΩΣ ''ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ''

Επιστροφή στην κορυφή 

Σελίδα 1 από 1

 Παρόμοια θέματα

-
» ΒΓΗΚΕ ΤΟ I-PADOS

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Blog-
Μετάβαση σε: