ΝΑ και αν γραφτείς, ΝΑ και αν δεν γραφτείς. Έλα πλάκα κάνω.
Χάσε την ώρα σου στο στρουμφομπλόγκ ελεύθερα...
ΝΑ και αν γραφτείς, ΝΑ και αν δεν γραφτείς. Έλα πλάκα κάνω.
Χάσε την ώρα σου στο στρουμφομπλόγκ ελεύθερα...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
"" />" />

 

 υποψηφιος με τη Ν.Δ. ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΡΚΙΔΗΣ

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
aman
Στρουμφοspammer
Στρουμφοspammer
aman


Αριθμός μηνυμάτων : 3647
Join date : 26/06/2009
Ηλικία : 61
Τόπος : αθηνα

υποψηφιος με τη Ν.Δ. ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΡΚΙΔΗΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: υποψηφιος με τη Ν.Δ. ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΡΚΙΔΗΣ   υποψηφιος με τη Ν.Δ. ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΡΚΙΔΗΣ Icon_minitimeΤετ Μάης 21, 2014 8:31 pm

Σημερα αυτος ο παπαρας μου εστειλε στο email μου το παρακατω κειμενο
Αγαπητές και αγαπητοί,

Όπως ίσως γνωρίζετε, είμαι υποψήφιος με τη Νέα Δημοκρατία στις Ευρωεκλογές της 25ης Μαΐου, εκπροσωπώντας την μικρομεσαία επιχειρηματικότητα.

Το ευρωψηφοδέλτιο της Ν.Δ. αποτελείται από 42 υποψηφίους, ισχύει για όλη την Ελλάδα, ενώ για πρώτη φορά σύμφωνα με το Νόμο οι σταυροί προτίμησης θα είναι έως 4 (τέσσερις).

Σας επισυνάπτω το ενημερωτικό μου έντυπο, ώστε να πληροφορηθείτε σχετικά και να το προωθήσετε στον ευρύτερο κύκλο σας με την προτροπή να συμμετάσχουν σε αυτές τις κρίσιμες Ευρωεκλογές, αλλά και να επιλέξουν τον καταλληλότερο εκπρόσωπό τους στην Ευρωβουλή.

Αν επιθυμείτε μπορείτε να αναζητήσετε περισσότερες πληροφορίες στην προσωπική μου ιστοσελίδα (www.vkorkidis.gr) και να συνδεθείτε μαζί μου στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης (θα τα βρείτε στην υπογραφή ακολούθως).

Σε αυτή τη δύσκολη προσπάθεια, ζητώ τη στήριξη και βοήθειά σας με τον τρόπο που εσείς θα αποφασίσετε και στο βαθμό που εσείς θα επιλέξετε να το πράξετε.

Με εκτίμηση και ειλικρινείς ευχαριστίες.

Βασίλης Κορκίδης

ακολουθει φωτογραφια με τη φατσα του
και απο κατω ελεγε
Αυτό το μήνυμα δεν μπορεί να θεωρηθεί spam εφόσον αναγράφονται τα στοιχεία του αποστολέα και δίνεται η δυνατότητα διαγραφής από την λίστα παραληπτών και ο υποψήφιος ζητά τη συγκατάθεση σας για την αποστολή ηλεκτρονικών μηνυμάτων. Αν είστε σε αυτή τη λίστα κατά λάθος ή για οποιονδήποτε άλλο λόγο θέλετε να διαγραφεί το e-mail σας από αυτή, απλά αποστείλετε μήνυμα στην διεύθυνση korkidisv@gmail.com ή καλέστε στο 2104178607 για την διαγραφή σας.
Αυτό το μήνυμα πληροί τις προϋποθέσεις της Ελληνικής & Ευρωπαϊκής νομοθεσίας περί αποστολής μηνυμάτων.
Εάν λάβατε το μήνυμα αυτό κατά λάθος, παρακαλώ δεχθείτε τις απολογίες μας για την ενόχληση.

ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΜ ΕΠΕΙΔΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΩ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ.ΕΕΕ ΩΡΑΙΑ ΑΝΤΙΛΗΨΗ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΠΕΡΙ SPAM ΑΛΛΗΛΟΓΡΑΦΙΑΣ ΕΧΕΙ.ΦΥΣΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ

και βεβαια εισαι σπαμ,γιατι ποτε δεν σου εδωσα την αδεια να με ενοχλησεις,ουτε τη διευθυνση του ηλεκτονικου μου ταχυδρομειου σου εδωσα ποτε,ουτε καν γνωριζομαστε,οποτε ασε τα λαμογιαρικα οτι δεν εισαι σπαμ.θελω να σε ευχαριστησω ομως που μου υπενθυμησες πριν απο τις εκλογες τον τροπο σκεψης σου ωστε να πω στους γνωστους μου,αλλα και να γραψω στα blog που ειμαι μελος
τον τροπο που προσπαθεις να προσεγγισεις ψηφοφορους.εκτος απο ενοχλητικος εισαι τουλαχιστον φαιδρος.ευχομαι να μην εκλεγεις,γιατι μας αξιζουν καλυτεροι κυβερνητες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Camilo13
Admin
Camilo13


Αριθμός μηνυμάτων : 3743
Join date : 06/05/2009
Ηλικία : 37

υποψηφιος με τη Ν.Δ. ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΡΚΙΔΗΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υποψηφιος με τη Ν.Δ. ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΡΚΙΔΗΣ   υποψηφιος με τη Ν.Δ. ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΡΚΙΔΗΣ Icon_minitimeΠεμ Μάης 22, 2014 7:41 am

αγαπάω aman
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://smurfs-blog.com
 
υποψηφιος με τη Ν.Δ. ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΡΚΙΔΗΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» μαλλον δεν θα ερθει ο αγιο βασιλης φετος

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Ότι να ναι-
Μετάβαση σε: