ΝΑ και αν γραφτείς, ΝΑ και αν δεν γραφτείς. Έλα πλάκα κάνω.
Χάσε την ώρα σου στο στρουμφομπλόγκ ελεύθερα...
ΝΑ και αν γραφτείς, ΝΑ και αν δεν γραφτείς. Έλα πλάκα κάνω.
Χάσε την ώρα σου στο στρουμφομπλόγκ ελεύθερα...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
"" />" />

 

 ποδοσφαιρικες ατακες

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
aman
Στρουμφοspammer
Στρουμφοspammer
aman


Αριθμός μηνυμάτων : 3647
Join date : 26/06/2009
Ηλικία : 61
Τόπος : αθηνα

ποδοσφαιρικες ατακες Empty
10062014
Δημοσίευσηποδοσφαιρικες ατακες

1. Μπιλ Σάνκλι (Άγγλος προπονητής): "Μερικοί λένε ότι το ποδόσφαιρο είναι θέμα ζωής και θανάτου. Σας διαβεβαιώνω ότι είναι ακόμα πιο σημαντικό".

2. Ντάνιελ Άλβες (αμυντικός Μπαρτσελόνα): "Αν ο Πεπ μου πει να πέσω από το τρίτο διάζωμα του Καμπ Νου, τότε κάτι κάλο θα με περιμένει κάτω!"

3. Σερ Άλεξ Φέργκιουσον για τον Πίπο Ιντσάγκι: "Αυτό το παλικάρι πρέπει να γεννήθηκε οφ-σάιντ".

4. Σερ Μπόμπι Ρόμπσον: "Σε ένα ποδοσφαιρικό αγώνα τα πρώτα ενενήντα λεπτά είναι πολύ κρίσιμα".

5. Νίκος Βαμβακούλας σε Νίκο Αλέφαντο όταν ο τελευταίος σε δείπνο χρησιμοποιούσε κεφτέδες για να δείξει τακτική: "Κόουτς μην τρως τους παίκτες".

6. Μπιλ Σάνκλι: "Αν είσαι πρώτος Είσαι πρώτος. Αν είσαι δεύτερος είσαι τίποτα".

7. Ότο Ρεχάγκελ: "Σε μένα ο καθένας μπορεί να κάνει ό,τι θέλει. Αρκεί να κάνει αυτό που θέλω εγώ".

8. Ζλάταν Ιμπραχίμοβιτς για τον Μάριο Μπαλοτέλι: "Μου αρέσει ο Μπαλοτέλι. Είναι πιο τρελός και από μένα. Μπορεί να πετύχει το νικητήριο γκολ και μετά να βάλει φωτιά σε ένα ξενοδοχείο".

9. Ο ιδιοκτήτης της Στεάουα, Τζίτζι Μπεκάλι για τους ομοφυλόφιλους: "Οι gay δεν μπορούν να είναι σε ποδοσφαιρικές ομάδες. Οι παίκτες κάνουν μπάνιο γυμνοί. Μου αρέσουν οι ομοφυλόφιλοι αλλά δεν προσλαμβάνω κανένα. Αν βάλεις έναν στην ομάδα, δεν θα ξανανικήσεις ποτέ".

10. Ντιέγκο Μαραντόνα: "Το γκολ μπήκε, λίγο με το χέρι του Θεού και λίγο με το χέρι του Μαραντόνα".

11. Τζορτζ Μπεστ: "Αν είχα γεννηθεί άσχημος κανείς δεν θα ήξερε τον Πελέ".


12. Τζορτζ Μπεστ: "Ξόδεψα το 90% των χρημάτων μου σε ποτά, κορίτσια και γρήγορα αυτοκίνητα. Τα υπόλοιπα απλώς τα σπατάλησα."

13. Κάρλος Τέβες: "Ο Τέρι δεν έχει ηθική μετά από αυτό που έκανε στον Μπριτζ. Στην γειτονιά μου αν το κάνεις αυτό, την επόμενη μέρα θα βρεθείς με κομμένα πόδια, χέρια και... ξέρετε".

14. Ιμπραχίμοβιτς: "Μόνο ο Θεός ξέρει". Δημοσιογράφος: "Θα ήταν λίγο δύσκολο να τον ρωτήσουμε". Ιμπραχίμοβιτς: "Μιλάς μαζί του τώρα".

15. Άγγελος Αναστασιάδης: "Είχαμε τη ευκαιρία να προηγηθούμε με αυτογκόλ δώρο της Παναγιάς".

16. Ζοζέ Μουρίνιο: "Εάν ήθελα μία εύκολη δουλειά θα παρέμενα στην Πόρτο: μία ωραία μπλε καρέκλα, ένα Τσάμπιονς Λιγκ, ο Θεός, και μετά τον Θεό εγώ".

17. Ίβιτσα Όσιμ: "Η μπάλα είναι πόρνη".

18. Τζορτζ Μπεστ: "Έχω σταματήσει να πίνω, αλλά μόνο όταν κοιμάμαι".

19. Τζορτζ Μπεστ: "Λένε ότι κοιμήθηκα με επτά Miss Kόσμος. Όχι,ήταν μόνο 4, με τις άλλες 3 απλά δεν μπόρεσα".

20. Ζοζέ Μουρίνιο: "Θα βαθμολογούσα τον εαυτό μου με 11 με άριστα το δέκα. Έχω κατακτήσει τα πάντα. Και φέτος κάτι ανάλογο θα γίνει. Εγώ θα είμαι στην κορυφή σε όλα".

21. Ερίκ Καντονά: "H μπάλα είναι σαν τη γυναίκα, της αρέσει να την χαϊδεύουν".

22. Ντιέγκο Μαραντόνα για τον Πελέ: "Εάν ο Πελέ νομίζει ότι είναι ο Μπετόβεν του ποδοσφαίρου, εγώ λόγω πάθους είμαι ο Ρον Γουντ, ο Κίθ Ρίτσαρντς και ο Μπόνο του ποδοσφαίρου".

23. Λες Φέρντιναντ: "Μένω έκπληκτος. Είναι η χιλιοστή φορά που λέω ότι τίποτε δεν με εκπλήσσει στο ποδόσφαιρο".

24. Γιόχαν Κρόιφ: "Η διαφορά μεταξύ του σωστού και του λάθους συνήθως δεν είναι πάνω από πέντε μέτρα".

αντιγραφη απο http://valtos-alexandreia.blogspot.gr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μοιραστείτε αυτή τη δημοσίευση στο: reddit

ποδοσφαιρικες ατακες :: Σχόλια

Κανένα σχόλιο.
 

ποδοσφαιρικες ατακες

Επιστροφή στην κορυφή 

Σελίδα 1 από 1

 Παρόμοια θέματα

-
» Ατάκες βγαλμένες από την ζωή
» ΕΞΥΠΝΕΣ ΑΤΑΚΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ
» Ατάκες για κλάματα 2011
» Οι 16 πιο μισητές από τους άντρες, γυναικείες ατάκες κατά την διάρκεια του σεξ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Αθλητικά-
Μετάβαση σε: