ΝΑ και αν γραφτείς, ΝΑ και αν δεν γραφτείς. Έλα πλάκα κάνω.
Χάσε την ώρα σου στο στρουμφομπλόγκ ελεύθερα...
ΝΑ και αν γραφτείς, ΝΑ και αν δεν γραφτείς. Έλα πλάκα κάνω.
Χάσε την ώρα σου στο στρουμφομπλόγκ ελεύθερα...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
"" />" />

 

 ΤΟ ΛΟΓΟΚΡΙΜΕΝΟ

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Camilo13
Admin
Camilo13


Αριθμός μηνυμάτων : 3743
Join date : 06/05/2009
Ηλικία : 37

ΤΟ ΛΟΓΟΚΡΙΜΕΝΟ Empty
22092010
ΔημοσίευσηΤΟ ΛΟΓΟΚΡΙΜΕΝΟ

Αυτό το κείμενο λογοκρίθικε και δεν θα δημοσιευτεί στο southernrock.gr
Όποτε το έχουμε σε παγκόσμια αποκλειστικότητα εδώ, στο στρουμφομπλόγκ

ΤΟ ΛΟΓΟΚΡΙΜΕΝΟ Frank-10

Ή ΜΑΤΙΝΑ Ή ΜΑΡΙΝΑ 2
(ΣΚΙΣΕ ΜΕ Ν ΑΛΛΑΞΩ ΡΑΦΤΗ)

‘’Καλό το κείμενο, αλλά θέλει μερικές βελτιώσεις για να γίνει πιο πιασάρικο.
Που πας ρε καραμήτρο χωρίς λίγο σεξ? Ποιός θα το διαβάσει το κείμενο?
Η κουβέντα για τη μουσική έπρεπε να γίνει στο δωμάτιο σου ,όπου αφού την αποπλανείς με κεράκια ,στικάκια αρωματικά,σαγκριά ,Χατζηγιάννη μουσική, χαμηλό φωτισμό και κάνετε ένα νερόβραστο σεξ τα παίρνεις στο κρανίο, ανάβεις το φωτορυθμικό στυλ καρούμπαλο μπατσάδικου, πετάς ένα cd frank zappa-give me your dirty love,η έστω λίγο zeppelin στο διαπασόν και τη σκίζεις ν αλλάξει ράφτη, οπότε καταλαβαίνει αμέσως το κορίτσι ότι ο Χατζηγιάννης δεν είναι ροκ και ποιο είναι το πραγματικό ροκ.’’

Τάδε έφη ο φίλος μου ο aman αφού διάβασε το πρώτο κειμενάκι με τίτλο ‘’Ή ΜΑΤΙΝΑ Ή ΜΑΡΙΝΑ Ή ΜΑΡΙΑ’’

Κι επειδή δεν θέλω να χαλάω χατίρι σε κανέναν, πόσο μάλιστα σε έναν αναγνώστη μου και φίλο καρδιακό( ναι καλά τον λέω καρδιακό, είναι σε προχωρημένη ηλικία ο πορνόγερος και ας το παίζει τζόβενο), θα συνεχίσω την ιστορία, σχεδόν από εκεί που την άφησα.


Την επόμενη μέρα και ενώ έπαιζα με τον μικρό μου αδελφό τένις στο wii, που παρεμπιπτόντως δεν υπάρχει καλύτερος από μένα , χτύπησε το κουδούνι.
Το κακό είναι ότι όταν παίζω τένις στο wii το νιώθω. Δηλαδή βάζω κορδελίτσα στα μαλλιά σαν τον Ναδάλ, περικάρπιο για τον ιδρώτα, μπλουζάκι πόλο, σορτσάκι και αθλητικό παπούτσι. Κάπως έτσι με βρήκαν ο Χρήστος με την Βιολέτα και την φίλη της με το όνομα-αίνιγμα, και δεν μπόρεσαν να συγκρατήσουν τα γέλια τους.
Η επίσκεψη τους ήταν απρόσμενη, αλλά δεν με χάλασε. Μετά από μια αισθηματική ταινία που είδαμε και μερικά σουβλάκια, και ενώ είχα καταφέρει να τζάσω τον μικρό μου αδελφό απ το σπίτι, ο Μάνθος με τη Βιολέτα με ενημερώσανε ότι είχανε μια δουλεία και ότι θα φεύγανε για καμιά ώρα.
Ήταν εμφανές ότι μου κάναν πάσα την Ματίνα ή Μαρίνα ή Μαρία. Ακόμα δεν είχα μάθει το πραγματικό της όνομα, και τώρα ήταν πια αργά να τη ρωτήσω.
Η….Ματινόοοοαυτή τέλοσπάντων δεν έχασε καθόλου καιρό. Μου ζήτησε να πάμε να της δείξω το δωμάτιο μου. Δέχτηκα μετά χαράς. Εκεί για να μην μακρηγορώ, χάδι στο χάδι, φιλί στο φιλί ήμασταν έτοιμοι να ‘’παίξουμε ξύλο’’ αν με πιάνετε. Τι να κάνω δεν βρήκα άλλο τρόπο να το πω. Την σταμάτησα απότομα και θυμήθηκα τις συμβουλές του φίλου μου του aman.
Άναψα κάνα δυο αρωματικά στικάκια που τα είχα πάρει από κάτι Πακιστανούς στην Θηβών, πιο πολύ για να μην μυρίζει το δωμάτιο μου όταν κάπνιζα φοσμπά παρά για τέτοιες περιστάσεις. Σαγκριά δεν έβαλα να πιούμε γιατί είναι μπελαλίδικο ποτό(έλεος ρε συ aman, χάθηκε μια βότκα?) χαμήλωσα τα φώτα, και έβαλα τον Χατζηγιάννη να μας τραγουδάει ‘’αν μου τηλεφωνούσες’’. Παρτην εσύ βρε έρημε τηλέφωνο. Πανάθεμα σε για άντρα, κάρτα δεν έχεις?
Παρ όλα όσα έκανα, η διάθεση μου αντί να ανέβει, έπεσε κατακόρυφα. Δεν μπορούσα να ακούω τον Μιχάλη να βουίζει μέσα στ αυτιά μου και να κάνω ότι κάνω. Ήμουν σε φάση πριν την απόλυτη ξενέρα, όπου θα έσβηνε ο διακόπτης. Τελικά άλλαξα σχέδια.
Έκλεισα τελείως τα φώτα και άναψα το φωτορυθμικό που έχω σε στυλ καρούμπαλο μπατσάδικου, μαζί με κάτι παλαιολιθικά backlights που είχα, και έκαναν την όλη φάση πολύ ψυχεδελική. Το μόνο που έλειπε ήταν να πηδήξει και η Janis Joplin από την ντουλάπα και ν αρχίσει να τραγουδάει το ‘’Try’’
Εγώ πάντως έβαλα ένα cdακι Frank Zappa και συγκεκριμένα το Dirty Love, και βούτηξα ,κλείνοντας την μύτη μου σαν δύτης, στο κρεβάτι.
Τα υπόλοιπα είναι ιστορία. Έπειτα άναψα ένα τσιγάρο ,και με ακουμπισμένη μου την πλάτη στο προσκέφαλο του κρεβατιού της είπα:
“ Αυτό είναι Ροκ Μαρία’’
‘’Πως με είπες’’ είπε και γύρισε και με κοίταξε νευριασμένη.

Οπότε το Μαρία αποκλείεται ,σκέφτηκα ενώ έκανα κυκλάκια με τον καπνό, και έκλεισα ήρεμος τα μάτια μου.

Special Thanks to aman, και να περιμένετε και το τρίτο μέρος, γιατί όλα τα έπη είναι τριλογίες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://smurfs-blog.com
Μοιραστείτε αυτή τη δημοσίευση στο: reddit

ΤΟ ΛΟΓΟΚΡΙΜΕΝΟ :: Σχόλια

aman
Απ: ΤΟ ΛΟΓΟΚΡΙΜΕΝΟ
Δημοσίευση Τετ Σεπ 22, 2010 11:30 pm από aman
ευγε.καλα ξεκινας.να μην ξεχασεις να περιγραψεις την βελουδινη επιδερμιδα του πεους σου καθως και την μυρωδια κοτιλας,η ψαριλας που αναδυοταν απο το αοιδειο της μαρτινας.
Lord_Hexblade
Απ: ΤΟ ΛΟΓΟΚΡΙΜΕΝΟ
Δημοσίευση Πεμ Σεπ 23, 2010 12:58 am από Lord_Hexblade
oxaoxoaxoaoxoaxoaox camilo gamas kai derneis file pragmatika anipomonw gia to peomeno episode alla se parakalw min perioristeis se trilogia Razz
Camilo13
Απ: ΤΟ ΛΟΓΟΚΡΙΜΕΝΟ
Δημοσίευση Πεμ Σεπ 23, 2010 10:48 am από Camilo13
eyxaristo lord, kai euxaristo MENTORA MOU AMAN, pou xoris esena ti tha eimoun?
Oxi pes mou ti tha eimoun?
Lord idi exo grapsei kamposa diigimatakia, kai an den vro ekdoti tous epomenous mines,
pou einai sigouro oti den tha vro, mallon tha ftiakso ena eidiko sait, opou tha ta anevazo ola ekei
gia na me xairontai oi anagnostes mou
 

ΤΟ ΛΟΓΟΚΡΙΜΕΝΟ

Επιστροφή στην κορυφή 

Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Blog-
Μετάβαση σε: